Genel

ASRAŞ YAPI, Benna Evleri’nden kaçırılmayacak fırsatlar!

Benna Park evleri, sosyal donatıları ve konum özellikleri ile bölgenin en yüksek yatırım değerine sahip projelerinden biri olarak yatırımcılarıyla buluşuyor.

KAZANÇLI YATIRIM, KEYİFLE OTURUN…

 İstanbul’un sürekli gelişen ve değer kazanan ilçesi Ataşehir’deki Benna Park Evleri, Özgün, kaliteli ve konforlu bir yaşamın yanı sıra, değerleme uzmanlarının karlı bir konut yatırımı için dikkat çektiği tüm unsurları içinde barındırıyor. Benna Park evleri, sosyal donatıları ve konum özellikleri ile bölgenin en yüksek yatırım değerine sahip projelerinden biri olarak yatırımcılarıyla buluşuyor.

ESTETİK, ŞIK VE FONKSİYONEL

 Her biri geniş balkonlara sahip 112 konutun yer aldığı Benna Park Evleri’nde fonksiyonel kullanım alanları oluşturarak, ev halkının rahatı için her detayı titizlikle değerlendirdik. Rahatlık, şıklık, kalite ve kullanım kolaylığı öncelikli tasarım kriterimiz oldu.

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK TÜM YOLLAR, EVİNİZE ÇIKACAK

 Metro, Metrobüs, Marmaray, Avrasya tüneli, Boğaz Köprüleri, Havaalanı, Otobüs yada Vapur… Hangisini tercih etmek isterseniz yanı başınızda bulacaksınız. Sadece otoyolların değil farklı ulaşım alternatiflerinin de kesiştiği noktada yükselen Benna Park Evleri, merkezi konumu ile ulaşım sorununu hayatınızdan çıkaracak…

İSTANBUL FİNANS MERKEZİ’NE KOMŞU

BENNA EVLERİ ve BENNA PARK EVLERİ, Emaar Square Mall’a yürüme mesafesinde,

İstanbul Finans Merkezi’ne de komşu bir konumda yer alıyor.

Avrasya Tüneli, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Ataşehir-Göztepe metro istasyonlarına yakın,

tüm ulaşım imkanlarıyla yaşamın tam içinde yer alıyor.

To Top