Genel

Dekon Senkron projesinde 1+1 394 bin TL!

Dekon Senkron projesinde yüzde 5 peşinat, 3 ay sonra yüzde 20, 1 yıl sonra yüzde 25, 2 yıl sonra yüzde 25 şeklinde ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 25’lik konut bedeli 48 aya bölünüyor. Kira öder gibi ev sahibi yapacak olan projede taksitler ise 1.800 TL’den başlıyor.

 

AYRICALIKLI BİR YAŞAMLA TANIŞIN!

Dekon Senkron, hem iş hayatının hem de şehrin merkezinde beklentilerin ötesinde bir yaşama davet ediyor. Tek blokta hepsi balkonlu 1+1 ve 2+1’lerden oluşan çok konforlu 170 konutu bulunan Dekon Senkron; kapalı otopark, fitness center, SPA, hamam, sauna, oyun alanları ve konsiyerj hizmeti gibi pek çok ayrıcalığıyla sizi bekliyor.

SAĞLIKLI BİR YAŞAMA ADIM ATIN

Dekon Senkron; havuz, fitness center, SPA, hamam ve sauna bölümleriyle sağlıklı bir yaşam için aranılan birçok ayrıcalığı bir arada sunuyor. Dekon Senkron’lular binalarından çıkmadan spor yapmanın konforunu yaşıyor.

ARADIĞINIZ HER ŞEYE KOLAYCA ULAŞIN

Dekon Senkron’da yaşayanlar 5 bin metrekarelik ticari alanda; giyim mağazalarından restoranlara, kırtasiyeden markete tüm ihtiyaçlarını bulabiliyor, Dekon Senkron’luların hayatları çok kolaylaşıyor.

İSTANBUL FİNANS MERKEZİ’NE YÜRÜME MESAFESİNDE!

Dekon Senkron, Ümraniye ve Ataşehir arasında, İstanbul Finans Merkezi’ne komşu bir konumda yer alıyor. Avrasya Tüneli, Ümraniye-Ataşehir-Göztepe raylı sistem hattı ve metrolarla bağlantılı, tüm ulaşım akslarına yakın konumuyla Dekon Senkron’da yaşayanlar istedikleri yere en kısa yoldan varıyor.

İSTANBUL FİNANS MERKEZİ

Yapımı Dekon Senkron ile aynı zamanda, 2019 Ocak ayında bitecek İstanbul Finans Merkezi, 2 buçuk milyon metrekare alanıyla dünyadaki en büyük finans merkezi sayılıyor. 80 bin kişilik gündüz nüfusu, çevresindeki alışveriş merkezleri, restoranlar ve eğlence alanları ile Anadolu Yakası’nın tüm dinamiklerini değiştiriyor. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’un önemini ve zenginliğini artıracak bir proje olarak değerlendirdiği ve Sayın Binali Yıldırım eşliğinde temeli atılan İstanbul Finans Merkezi, hükümetin kalkınma planında da yer alıyor. 1 milyon metrekarelik yeni ofis arzı oluşturması beklenen İFM, SPK, BDDK ve Halk GYO çalış
anlarının yeni adresi olacak. Birçok ulusal ve uluslararası finans kuruluşuna ev sahipliği yapacak bu merkez, aynı zamanda kongre ve kültür sarayı, kütüphane, cami, sağlık merkezi, okul, kreş gibi t esislere de ev sahipliği yapacak.

5 BİN METREKARELİK TİCARİ ALAN

Dekon Senkron’un 5 bin metrekare ticari alanı, bölgenin binlerce kişiye ulaşan gündüz nüfusu ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı ortaya çıkarıyor. Giyimden gıdaya her sektöre uygun, müşterisi hazır ticari alanlar sizi bekliyor.

HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

Dekon Senkron’da yaşayanların aradıkları her şeyi bulabilecekleri çok çeşitli mağazalar hayatı kolaylaştırırken, dükkan sahiplerine de istikrarlı bir müşteri potansiyeli oluşturuyor.

KAÇIRILMAYACAK YATIRIM FIRSATI

Dekon Senkron’un ticari alanlarında 106 – 862 metrekare büyüklük aralığında onlarca dükkan bulunuyor. Her geçen gün değeri artan, yüksek müşteri potansiyelli bu bölgede ticari alan sahibi olma fırsatı sizi bekliyor.

DEKON SENKRON SATIŞ OFİSİ
Tatlısu Mh. Yesevi Sk. No:1 Dekon Plus D:3-4-5 Ümraniye / İstanbul

Tel: 0216 364 00 12

TEM OTOYOLUYürüme Mesafesi:200m

AVMYürüme Mesafesi:100m

ATAŞEHİRYürüme Mesafesi:100m
Araçla:10dk

AVRASYA TÜNELİ

Araçla:22dk

To Top