Yeni projeler

İş GYO, Kartal ve Topkapı’da vadeyi 240 aya çıkardı!

İş GYO, Kartal’daki Manzara Adalar ve Topkapı’daki inistanbul projeleriyle tarihi kampanyaya destek veriyor. Kampanya kapsamında iki projede de 240 aya kadar kredi kullanılabiliyor

İş GYO, GYODER’in başlattığı “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasının ikinci etabına destek vermek amacıyla harekete geçti. Kampanya kapsamında 240 aya kadar kredi kullanılabilecek.

Kampanyanın ilk ayağında olduğu gibi gayrimenkul sektörüyle dayanıflma içinde harekete geçen İş GYO, Manzara Adalar projesinde dev bir kampanyaya imza atıyor. Konut alıcıları, kampanya kapsamında 60 ay için yüzde 0.19, 120 ay için yüzde 0.50, 240 ay için yüzde 0.75 faiz oranları ile Kartal’daki Manzara Adalar projesinde ev sahibi olabilecek.

2018’de teslim

Anadolu yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alan Manzara Adalar projesi, yine prestijli ödüllere sahip olan dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı. 1+0’dan 5+1’e kadar değişen 975 konut ünitesi barındıran Manzara Adalar, aynı zamanda ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlara da sahip gerçek nitelikli bir karma proje. Yüksek yatırım değerine sahip Manzara Adalar projesinin 2018 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması ve teslim edilmesi öngörülüyor.

İnİstanbul da var

İş GYO ve Nef işbirliğiyle Topkapı’da hayata geçirilen İnistanbul projesi ise önünden metro geçen, Cevizlibağ metrobüse 1 km uzaklıkta bulunan, foldhome konseptine sahip bir proje. Konumu ve imkânları itibarıyla öncü, yatırım değeri açısından Türkiye’nin en kazançlı gayrimenkul projeleri arasında yer alan İnistanbul, 130 bin metrelare arsa alanı üzerinde yer alıyor. İnistanbul’da daire büyüklükleri 49 metrekare ile 225 metrekare aralığında değişiyor. 4 farklı projeyi içeren İnistanbul’un ilk iki projesi olan Gala ve Lokal’in teslimleri Aralık 2017 ve Nisan 2018’de gerçekleflecek. İş GYO ve Nef’in işbirliği ile hayata geçirdiği İnistanbul projeleri de kampanya süresince 60 ay için yüzde sıfır, 120 ay için yüzde 0.45, 240 ay için yüzde 0.79 kredi faizi ile sunulmaya bafllandı.

To Top