Yeni projeler

Avangart’ta erken satış fırsatı!

Gül Proje, Emlak Konut güvencesiyle Seyrantepe’de inşa edeceği ‘Avangart İstanbul’un lansman öncesi satışlarına başladı. Projede metrekare fiyatı peşin alımda 7 bin 142 lira oldu

Gül Proje, Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Avrupa yakasının en değerli bölgelerinden Seyrantepe’de yeni projesi ‘Avangart İstanbul’a imza atıyor. Avantajlı kampanyalar sunan Gül Proje, Emlak Konut GYO ile birlikte hayata geçirdiği ‘Avangart İstanbul’da lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışa başladı.

354 bin liradan başlıyor

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne birkaç dakika mesafede ve TT Arena gibi birçok önemli yatırıma komşu olarak konumlanan ‘Avangart İstanbul’, bulunduğu lokasyona rağmen fiyat fırsatıyla yatırımcılara sunuluyor.
‘Avangart İstanbul’da peşin alımlarda metrekare fiyatları 7 bin 142 TL’den başlıyor. Kampanya kapsamında 60 ay sıfır faiz, 120 ay yüzde 0.45 ve 240 ayda yüzde 0.79 faiz oranları geçerli. Peşinat oranı ise yüzde 5.

Gül Proje’nin TTArena’ya komşu yeni projesiyle ilgili bilgi veren  Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, şunları söyledi: “Lokasyonu itibariyle dikkatleri çeken Avangart İstanbul projemizde lansman öncesinde avantajlı fiyatlar ile ön satışlara başladık. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan Cumhuriyet tarihinde bir ilk olarak uygulanan 60 ay sıfır vade ve yüzde 5 peşinat ile 240 ay vadeli konut kampanyası Avangart İstanbul projemizde de geçerli. Konut alımını kolaylaştıran bu tarihi kampanyadan faydalanarak projemizden fiyatlarımız yükselmeden konut sahibi olabilirsiniz. Peşin alımlarda dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 142 liradan başlıyor, daireler 354 bin 450 TL’den satışa sunuluyor. Ulaşım ağlarının kesişim noktasında yer alan projemizle lüks ve konforlu hayatın kapılarını aralıyoruz.” ‘Avangart İstanbul’, geniş sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor.

To Top