Yeni projeler

Sıfır faiz ve peşinatla lüks konut satacak

Sur Yapı, 700 milyon lira değere sahip Excellence Koşuyolu’nun satışlarına bölgedeki metrekare fiyatları 25 bin lira olmasına rağmen 15 bin liradan başladı. Kampanyaya yetiştirilen projede belirlenen fiyat 5 bin 500 dolardı.

Sur Yapı, 700 milyon lira yatırım değerine sahip Excellence Koşuyolu projesinin satıfllarına baflladı. 2017 yılına Kağıthane’deki Tempo City’nin lansmanı ile başlayan Sur Yapı, Excellence Koşuyolu projesinin yanı sıra bu yıl satışa çıkaracağı diğer projelerle toplam 3 bin 600 konutluk 3.6 milyar lira değerindeki portföyü yönetecek. Yıl sonunda 1 milyar lira ciroya ulaflmayı hedefleyen Sur Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Excellence Koşuyolu projesini Mart’ta satışa sunmayı hedefliyorduk. Ancak flu anda devam eden konut kampanyaları çok başarılı gidiyor. Biz de projenin satışını öne çekerek kampanyaya dahil ettik” dedi. Konut kampanyası kapsamında 215 daire satıflından 143 milyon lira ciro elde ettiklerini anlatan Elmas, böylece hedefledikleri 1 milyar lira cironun 143 milyon lirasını şimdiden yakaladıklarını söyledi.

50 dairede fırsat

Excellence Koşuyolu projesinin arsasının İstanbul’un en değerli arsalarından biri olduğunu ve bu nedenle projeye 1.5 yıldır hazırlandıklarını ifade eden Altan Elmas, flunları söyledi:

“Bölgede fiyatlar Avrasya Tüneli’nin açılmasıyla yüzde 30’lara varan oranda arttı. Konut seferberliği kapsamında bu proje için büyük fedakarlıkta bulunduk. 25 bin liraya yaklaşan metrekare fiyatlarının bulunduğu bölgede, ilk 50 konut için metrekareyi ortalama 15 bin liradan satıfla sunuyoruz. İlk satışa çıkma hedefimiz 5 bin 500 dolardı. Üstelik ‘Olur Olur Bal Gibi Olur’ kampanyamızın sıfır faiz, sıfır peşinatlı, 20 yıla varan vade seçenekleri de geçerli olacak. 60 ayda sıfır faizle lüks konut imkanı sunuyoruz. Projede fiyatlar 900 bin liradan başlayacak.”

Akıllı ve manzaralı  daireler

EXCELLENCE Kofluyolu projesinde 184 daire ve 27 dükkan yer alıyor. 22 katlı bir apartman blo€u ve konut bloklarının yer aldı€ı projede bir alıflverifl caddesi de yer alıyor. Dairelerin akıllı ev sistemiyle donatıldı€ı projede, 1+1’den 4+1’e kadar daireler yer alıyor. Apartman blo€unda yalnızca büyük metrekareli 3+1, 4+1 ve dubleks daireler yer alırken, bu daireler Kız Kulesi, Tarihi Yarımada manzarası görüyor. Di€er 4 blokta ise 1+1, 2+1 ve home ofisler bulunuyor.

To Top