Yeni projeler

Piazza’da kampanya için 21 Kasım son gün!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın İstanbul Maltepe’de hayata geçirdiği karma kullanım projesi Piazza’nın avantajlı ödeme koşulları 21 Kasım’a kadar devam ediyor.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın, 320 milyon Euro yatırım değeriyle Maltepe’de hayata geçirdiği Piazza karma kullanım projesinde konut fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Yaklaşık 42 bin metrekare alan üzerinde yükselen Piazza, adalar manzaralı 29 kattan meydana gelen 230 dairelik konut bloğu, 21 katlı ofis bloğu ve açık alanların yer aldığı alışveriş merkezinden oluşuyor.

Piazza’da 59 ila 135 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, 96 ila 157 metrekare arasında değişen 2+1 daireler, 152 ila 214 metrekare arasında değişen 3+1 daireler bulunuyor. Projede konutların 2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor. 450 bin TL’den başlayan konut fiyatlarıyla dikkat çeken Piazza’da liste fiyatları üzerinden peşin alımlarda yüzde 12 indirim, teslime kadar şirket içi vadeli ödeme seçeneği ve yüzde 5’ten başlayan peşinatlarla konut sahibi olma gibi ayrıcalıklar sunuluyor. Fiyat artışından etkilenmeden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılar için avantajlı fiyatlar 21 Kasım’a kadar devam edecek.Yüzde 40’ı 1 ayda satıldı

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Hasan Şimşek, “Maltepe’de hayata geçirdiğimiz Piazza karma kullanım projemiz konut, ofis ve açık alışveriş merkezinden oluşuyor. Bulunduğu lokasyon, mimari özellikleri ve avantajlı ödeme koşulları sayesinde yüzde 40’ı 1 ayda satıldı. Ortalama 5 bin beyaz yakalının çalışacağını öngördüğümüzde 230 özel rezidanstan oluşan dairelerin yatırımcısı için karlı olacağı ve yüksek kira getirisi sağlayacağını söyleyebiliriz” dedi.

Piazza’da yer alan toplam 36 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan 21 katlı ofis bloğu kullanıcılara alışveriş merkezi ve konut bloğuyla kesintisiz bir yaşamın kolaylığını sağlıyor. Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın bilgi ve deneyimiyle hayata geçirdiği A+ sınıfı ofis bloğunda tek katta 3 bin 250 metrekareye varan kiralanabilir alanlar yer alıyor. Katlarda teras kullanımının da bulunduğu blok aynı zamanda çevre dostu binalara verilen Leed Gold Sertifikası adayı.

Direkt metro bağlantısı

Proje içerisinde yer alacak metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, bu bağlantı sayesinde şehrin birçok noktasına kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 km, sahil yoluna 3 km mesafede olan proje E5 ulaşım hattı üzerinde yer alıyor. Piazza, 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sunuyor.

To Top