Yeni projeler

Başyapıt Dragos’ta ‘Ada Manzaralı’ Özel Fiyatlar!

Başyazıcı Grubu tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen ‘Başyapıt Dragos’ lansmana özel fiyatlarla yatırımcısına sunuluyor.

Başyazıcı Grubu, 60 yıllık bilgi birikimi ve tecrübenin ardından İstanbul inşaat pazarına yeni projesi Başyapıt Dragos ile girdi.

25 kat ve 2 bloktan oluşan rezidans projesinde çocuklu aileler için geniş, ferah daireler ve ünlü mimarlar tarafından yapılan özenli sosyal donatılar yer alıyor. Rezidans yönetimi profesyonel bir yönetim firması tarafından müşteri odaklı profesyonel hizmet kalitesi standartlarında yapılacak olan Başyapıt Dragos’ta özellikle çocuklar için temalı oyun ve eğlence alanları sunuluyor.

150 konut, 8 ticari birime ev sahipliği yapan projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Şehrin merkezinde konforlu, geniş ve kullanım odaklı yaşam alanları imkanı sunan Başyapıt Dragos ‘daha fazla ev’ sloganıyla yola çıkıyor. Başyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri 50 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Adalar manzaralı geniş daireler

Bir yanında engin Marmara Denizi’ni inci bir kolye gibi süsleyen İstanbul’un dillere destan Adalar’ı, diğer yanında yemyeşil Dragos Tepesi’nin yer aldığı projede, lansmana özel kampanya uygulanıyor. İstanbul’un aileler için tasarlanan ilk rezidansı Başyapıt Dragos en eski semtlerden biri olan Maltepe Dragos’ta yükseliyor. Merkezi konumuyla şehrin içinde bulunan fakat donatılarıyla sakin ve huzurlu bir yaşam vaat eden Başyapıt Dragos, minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 5 dakika, E-5’e 5 dakika, Kartal Adliyesi’ne 10 dakika mesafede yükseliyor.

Zengin sosyal olanakları, dükkanları ve çocuklar için temalı oyun parkları bulunan Başyapıt Dragos; fitness merkezi, yüzme havuzu, 3 katlı otoparkı, ve ofis olarak da kullanma imkanı bulunan toplantı salonuyla 2018 Ağustos ayında teslim ediliyor.

To Top