Dekorasyon

Graniser Seramik’ten Paris esintisi: La Fayette

Graiser Seramik’in yeni serisi La Fayette, çarpıcı ve çekici tasarımıyla mekanlara retro tarzın özgün bir boyutunu yansıtıyor.

Dekorasyona kazandırdığı özgün tasarımlarla öne çıkan Graniser Seramik, La Fayette serisi ile retro stile yeni bir boyut getiriyor. Beyaz, siyah ve multicolor seçenekleri ile farklı yaşam mekanlarına yenilikçi bir dekorasyon anlayışını yansıtan La Fayette serisi, Paris’ten esintiler taşıyor.

 

Retroda yeni bir çizgi

Modası geçmeyen retro stilin çağdaş bir versiyonu olan La Fayette serisi, tasarım farkıyla Graniser Seramik‘in özgün yaklaşımını modern dekorasyona yansıtıyor. Üç farklı renk seçeneğine ve 60×60 cm ebatlarına sahip olan La Fayette serisi, ev dekorasyonunun yanı sıra butik otel, kafeterya, lokanta gibi mekanlarda da farklılık yaratıyor. Graniser Seramik‘in La Fayette serisinde yer alan siyah ve beyaz seçenekler, dekore edildikleri mekanda güçlü bir kontrast sağlarken, multicolor seçeneği, renk ve desen çeşitliliğinden oluşan kompozisyonla mekanlara ferahlık ve canlılık kazandırmayı başarıyor.

To Top