Dekorasyon

Çilek’ten Karne Hediyesi: 3D’li Araba Karyola!

Çilek, karne hediyesi olarak araba karyolaları yüzde 25 indirimle veriyor….

Çilek, karne alan çocukara özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında araba karyolalar yüzde 25’e varan indirimle satışa sunuluyor.

Kız ve erkek çocukların düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanan araba karyolalar teknolojik aksamların da eklenmesi ile son model bir arabaya dönüşebiliyor.

GTI Araba Karyolaları, opsiyonel müzik sistemi, dahili müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası ve LED ışıklı arka sinyaliyle minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. GTI Araba Karyolalar, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzoz tasarımı, LED ışık efektli, yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesiyle de çocukları hayal dünyalarının başkahramanı yapıyor.

Biturbo Araba Karyola ise aerodinamik ve süratli hatlarıyla çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Gerçek bir yarış arabası hissi veren Biturbo Araba Karyola, çelik jantları ve diskleriyle büyük beğeni topluyor. Dört bir tarafı rallilerde kullanılan özel ikon ve grafiklerle donatılmış Biturbo, her iki yanındaki sportif camlarıyla karyolaya çok farklı bir hava katıyor. Çilek’in son teknolojiyle tasarladığı Biturbo Araba Karyola, kumanda ile açılıp kapanıyor ve alarm sesini de yine bu kumandayla sağlıyor. Ayırca farların açılıp kapanması ve ön tamponda kayan ışık sistemi de yine bu Biturbo’nun kumandasıyla gerçekleştiriliyor.

Spor ön yüz ve 3D tekerlekleriyle dikkat çeken Coupe Araba Karyola’da iki yatak olarak kullanılabiliyor. Alt karyolası kurulum aşamasında talebe göre sağda veya solda olacak şekilde monte edilebiliyor.

To Top