Genel

Pırlanta Göztepe’de fiyatlar 540 bin TL’den başlıyor!

Erkan Şirketler Grubu olarak, bugüne kadar ürettiğimiz projelerle, müşterilerimizin güven ve takdirini kazanan grubumuz, bugün ve gelecekte de en iyisini yapma ilkesi ile yaşam alanları kurmaya devam edecektir. Yaptığımız her işte toplumsal değerlere büyük önem veren şirketimiz, çevreye saygılı, doğal kaynakları en iyi şekilde kullanan, insana değer veren, işbirliği içindeki olduğumuz firmaların da bu konulara önem vermesini sağlayan bir üretim prensibi ile yoluna devam etmektedir.

Pırlanta Göztepe, Projesi, 8 bin 774 metrekare arsa alanına, 93 bin 678 metrekare inşaat alanına sahip ve 20, 22, 24 katlı 3 bloktan oluşuyor. 95 bin metrekare alana sahip Pırlanta Göztepe’de 1+1’den 5+1’e kadar, brüt 66 ila 290 metrekare arasında 446 konut bulunuyor. Ayrıca 34 mağazalık modern bir Çarşı, geniş yeşil alanlar ve 750 araçlık kapalı otopark alanı da yine projede yer alıyor. Sosyal yaşam alanlarının özenle tasarlandığı proje, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk Oyun alanları, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, kafe ve restoranlardan oluşan geniş bir yaşam alanı sunuyor.

Pırlanta Göztepe metrekare birim fiyatı olarak 7 bin TL başlangıç fiyatı olarak belirlenmiş durumda. Fiyatlar ise 540 bin TL’den başlıyor. Lansmana özel bir uygulamayla liste fiyatları üzerinden yüzde 10 indirim bulunan Pırlanta Göztepe projesinden konut almak isteyenler için her bütçeye uygun ödeme planları da sunuluyor.

emlakpratik

To Top